Вова

У 11 років Вові поставили діагноз остеосаркому. Пройшли 12 блоків хімії. І якимось дивним чином він переміг рак! На жаль, довелося видалити частину ноги. Перший ендопротез батьки купили самотужки, але Вова вже переріс його. Зараз він уже не може пересуватися без милиць, не можна спиратися на ногу. Якщо протез не поміняти, то через три місяці він взагалі не зможе на неї ставати; у подібних випадках зміни в кістки відбуваються дуже швидко. Вова змушений перебувати на онлайн навчанні вдома. І вже не виходить із дому.
Сім’я повна, мешкають у селі Б. Долина. Мама до хвороби сина працювала в школі медсестрою, потім була змушена звільнитися і зараз удома з догляду за дитиною. Батько працює на полі. У сім’ї є 3 Га землі, за рахунок яких сім’я живе. Попередня вартість ендопротезу 1340000 грн. Сума колосальна з одного боку. З іншого боку це вартість повноцінного життя пацана, який переміг онкологію. А це такі випробування, що не кожний дорослий витримує.
Комусь потрібен телефон під ялинку. Комусь Нова нога. Ну отак буває. Вкотре захотілося обійняти сина. Ще раз защеміло всередині від щастя, що він здоровий, що мені не потрібно думати де знайти мільйон, щоб дати можливість йому ходити. І черговий раз я зрозуміла як важливо те, що ви все даєте нам можливість сказати мамі такої Дитини-не переживайте, ваша дитина ходитиме. Ми допоможемо вам.

За 4 дня 1 млн 340 тис грн зібрано! Збір закритий . Дякуємо кожному із Вас хто брав в цьому участь. Протез Вові буде проплачено до Нового Року !

Протез за 1 млн 340 тис для Вови, який пройшов 12 хімій та переміг рак почнуть виготовляти вже до нового року!

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.