Божественний вітер

Проект “Божественний вітер”.

Проект, який ми запустили в вересні 2022, коли один військовий з 35 бригади прийшов до мене і за декілька годин переконав в тому, що це дуже потрібно ЗСУ і це те, що буде рятувати життя воїнів, нищити ворога та єкономити гроші держави. Потім ми з вами за добу зібрали перщі 2 млн в пості, де збирали на те «що не можно називати» ) та зробили  першу закупівлю.

За кадром залишилися два місяця підготовки, тисячи кілометрів, які всі накатали по країні, навчання пілотів, єксперементи «з вантажами» та дальністю польотів, затримки поставок, перші розчарування, перші результати, веселі історії, котрі я зможу розсказувати тільки після війни і купа досягнень .. велика купа досягнень. Від маленьких об‘єктів до знищення танків.

За кадром залишаються ті, без кого б це не вийшло ніколи- керівник проекту, який вкладає в процес свої сили, нерви, знання- по суті все своє життя. Нажаль я не можу його тут тегати, Но можу сказати- Гагарін я тобою дуже пишаюся!

Пілоти, які виходять в бій. Не сплять добами, навчаються ночами та керують щвидкістними дронами при температурі -15.

За кадром командир бригади, без підтримки якого це б не реалізувалося. Бо в армії усякі нововведення завжди дуже тяжко йдуть. Але тут вийшло інакше. Дякую  вам, Юрію та бажаю міцного здоров’я!

За кадром наші постачальники, які зробили неймовірне, та затягнули в країну все необхідне в найкоротші строки та хлопці, які збирають птахів працюючи с ранку до 2-3 ночі.

За кадром Багато того, що досі неможна писати — бо це війна.

Але За кадром не повинні залишитися всі ви. Бо цей проект повністю фінансований лише громадянами Україні  (зі усього світу) за допомогою Корпораціі Монстрів . Вже Майже 3 млн грн витрачено на закупку пташок. Але ж це не все. Майже 1 млн грн на підтримку проекту- навчання пілотів, закупівля обладнання для їх озброєння, обладнання для зберігання та транспортування, спецамуніції, палива, «металевих конструкцій», ремонти автівок, єкіп для пілотів, тренувальні дрони та єксперементальні дрони, які несуть вже більші вантажі — десятки задач кожного дня — ми тримаємо все під контролем і вирішуємо усі питання, пов’язані з проектом. Проект вже реалізований і приніс круті результати лише завдяки вам!

З кінця листопада 22 року вже 220 наших з вами «малеч» на передовій. І вони вилітають на завдання кожного дня і знищують особистий склад і техніку ворога. А ще Кошмарять ворога та заощаджують гроші. Бо один постріл арти чи міномета коштує набагато більше ніж 13 тіс грн за які ми купуємо один FPV дрон)

Я сподіваюсь, що ми і надалі будемо це робити. Чергові 60 дронів я передала бригаді тиждень тому. 30 з них ми закупили завдяки компанії  Lantec котра відмовились від новорічних подарунків та зібрала більш ніж 300 тис грн. Наступні 50 птахів я передам протягом найближчих 10 днів. І це вже буде 270 бойових зарядів на нулі.

Ще три бригади за допомогою 35оі бригади виконують бойові завдання з використанням цих дронів, отримуючи навчання, обладнення і все необхідне також за підтримкою комбрига. І це дуже круто- бо проект маштабується. Бойове злагодження в дії.

Ще 200 дронів я вже законтрактувала на березень та квітень. І мені потрібна буде ваша допомога. 2,6 млн треба зібрати до кінця цього місяця.

 

Якщо зберемо більше необхідної суми, залишок коштів буде перераховано на основний рахунок фонду і піде на допомогу військовим (закупівлю ліків, тактичних аптечок, дронів, тепловізорів та ін., необхідного для нашої Перемоги).

Вказівка.
Здійснюючи пожертвування на проект “Божественний вітер”, ви даєте згоду на їх перерозподіл/використання в інших проектах.
Перераховуючи гроші, ви даєте згоду нате, що сума пожертвування не підлягає поверненню.

Translate »