Божественний вітер

Зробити донат на Божественний вітер 

ПРИВАТ БАНК

МОНОБАНК

Проєкт “Божественний вітер”.

Проєкт, який ми запустили в вересні 2022, коли один військовий з 35 бригади прийшов до мене і за декілька годин переконав в тому, що це дуже потрібно ЗСУ і це те, що буде рятувати життя воїнів, нищити ворога та економити гроші держави. Потім ми з вами за добу зібрали перші 2 млн в пості, де збирали на те «що не можна називати») та зробили  першу закупівлю.

За кадром залишилися два місяці підготовки, тисячі кілометрів, які всі накатали по країні, навчання пілотів, експерименти «з вантажами» та дальністю польотів, затримки постачання, перші розчарування, перші результати, веселі історії, котрі я зможу розказувати тільки після війни і купа досягнень… велика купа досягнень. Від маленьких об‘єктів до знищення танків.

За кадром залишаються ті, без кого б це не вийшло ніколи — керівник проєкту, який вкладає в процес свої сили, нерви, знання, по суті, все своє життя. Морський піхотинець з позивним Гагарін, ми тобою дуже пишаємося!

Пілоти, які виходять в бій. Не сплять добами, навчаються ночами та керують швидкісними дронами в неймовірно тяжких умовах.

За кадром командир бригади, без підтримки якого цей проєкт не реалізувався б. Бо в армії усякі нововведення завжди дуже тяжко йдуть. Але тут вийшло інакше. Андрієнко Юрій Олександрович, дякуємо та бажаємо міцного флотського здоров’я!

За кадром наші постачальники, які зробили неймовірне, та затягнули в країну все необхідне в найкоротші строки та хлопці, які збирають птахів працюючи з ранку до 2-3 ночі.

За кадром багато того, що досі не можна писати — бо це війна.

Але за кадром не повинні залишитися всі ви. Бо цей проєкт повністю фінансований лише громадянами Україні (з усього світу) за допомоги “Корпорації Монстрів”. Вже більше ніж 30 млн грн витрачено на закупівлю дронів, на навчання пілотів, на обладнання для їх озброєння, обладнання для зберігання та транспортування, спецамуніції, палива, «металевих конструкцій», ремонти автівок, екіп для пілотів, тренувальні дрони, експериментальні дрони, які несуть вже більші вантажі — десятки задач кожного дня! Ми тримаємо все під контролем і розв’язуємо усі питання, пов’язані з проєктом. Проєкт вже реалізований і приніс круті результати лише завдяки вам!

З кінця листопада 22 року вже тисячі наших з вами «малеч» на передовій. І вони вилітають на завдання кожного дня і знищують особовий склад і техніку ворога. А ще кошмарять ворога та заощаджують гроші. Бо один постріл арти чи міномета коштує набагато більше ніж 15 тис. грн за які ми купуємо один FPV дрон 🙂

Кращі пілоти з морської піхоти, а також пілоти ДШВ, нацгвардії та ТрО кожного місяця отримують саме завдяки вам дрони та обладнання для знищення ворога.  Також фонд “Корпорація монстрів”, завдяки вам, підтримує необхідним обладнанням  кращих випускників пілотів в одному з найкращих навчальних центрів України. 

Збір на закупівлю FPV дронів є постійним. Долучайтеся, будь ласка.

Вказівка.
Здійснюючи пожертвування на проєкт “Божественний вітер”, ви даєте згоду на їх перерозподіл/використання в інших проєктах.
Перераховуючи гроші, ви даєте згоду на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.