Оренда концентраторів

Для отримання  кисневого концентратора пацієнт повинен надати:
1. Копію паспорта
2. Копію кода
3. Призначення лікаря про необхідність оксигенотерапії (Обов’яково )
4. Опис КТ легенів (при нявності такого)
5. ПЦР (при наявості такого)
6. Для виписующихся із стаціонарів- екіприз (виписку з історії хвороби) із зазначенням необхідності проведення оксигенотерапії.

Адреса пункту видачі:
проспект Шевченка ,31

+38 (099) 745 94 08

Для отримання концентратора вам необхідно завантажити, роздрукувати і заповнити договір та акт прийому передачі.

В першу чергу ми видаємо концентратори соціально незахищеним групам населення. Якщо у Вас є можливість, то звертайтеся будь ласка в комерційні служби прокату медичної техніки. Телефони комерційних служб  — 0674820798, 0990350234, 0967584059 (не на правах реклами, виключно з точки зору економії Вашого і нашого часу).При цьому, якщо там Вам відмовили через відсутність апаратів, Ви :

  1. Стаєте в комерційній службі, в лист очікування.
  2. Звертаєтесь до нас і ми видамо Вам концентратор (в разі наявносі) на період поки підійде ваша черга.

Всі пацієнти, незалежно від матеріального становища отримують концентратор БЕЗКОШТОВНО на період яких потрібний для відновлення.

У разі, якщо пацієнт має фінансову можливість і хоче все-таки віддячити фонду (є у нас такі), він все одно отримує концетратор безкоштовно. Після одужання він завжди може знайти в мережі наш рахунок  «Дихай» і зробити  перевод для покупки наступхих концентраторів, але це не є обов’язковим.

Якщо у пацієнта сатурація нижче 80  будь ласка, терміново викликайте швидку!

У неробочий час концентратори надаються ТІЛЬКИ в разі :

  1.  Низькою сатурацією  (нижче 85);
  2. У тому випадку,  якщо у пацієнта виражена задишка  (частота дихальних рухів вище   25). Буває так, що  деякі пацієнти і в 85 дихають норма, а хтось задихається при 90.
  3. До пацієнта приїжджала швидка, однак в госпіталізації було відмовлено через відсутність місць в лікарнях.

Як виміряти частоту дихальних рухів ?

  1. Встановити на таймері 1 хвилину.
  2. Підрахуйте кількість вдихів.

Наше правило «спочатку лікуємо, потім збираємо документи». Ви можете отримати концентратор за допомогою вашого  представника з будь-яким документом, що посвідчує особу, а потім підготувати  пакет документів і надати  фонду в момент повернення концентратора.

Ніякої черги у нас немає. Видаємо тим, кому за показаннями важливіше «тут і зараз» при наявності апаратів. Знайомства , особисті зв’язки  і досягнення не мають значення. Винятки робляться тільки для медпрацівників  — вони завжди отримують  концентратор в першу чергу.

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.