Добрий обід. Час жити.

Проєкт спрямований на підтримку самотніх малозабезпечених пенсіонерів в м.Одеси з мінімальною пенсією без дітей, або при наявності дітей, що мають інвалідність і які самі потребують догляду. Ресторани міста щодня готують гарячі обіди, герметично упаковують їх. Видають куратори проєкту за адресою проспект Шевченка , 31.
Також проходять різні культурні заходи: відвідування театрів, участь в майстер-класах, лекціях і т.д. Намагаємося зробити все, щоб пенсіонери не почувалися покинутими і стали хоч трохи щасливішими.
На сьогоднішній день проект охоплює 40 осіб.
На сьогоднішній день нас підтримують такі заклади: Причал, Дядечко Чао, Компот, Мадам Броколлі, Брістоль, Лондонська, Кінза, Фрателлі, Піца Гриль.І ми завжди відкриті до співпраці і з іншими ресторанами.
Крім цього щомісяця видаємо не менше 300 продуктових наборів тим, хто не отримує гарячий обід і відповідає вище озвученої категорії. (Крупи, макарони, чай, цукор, консерви, печиво, соняшникова олія). Дані продукти закуповуємо за рахунок добровільних пожертвувань, або отримуємо продукти в дар від людей і організацій, що підтримують фонд.

Категорії :

-самотні малозабезпечені пенсіонери з мінімальною пенсією

-люди з важкою інвалідністю

Одеса та одеська область ☝

Якщо не літні:

— багатодітні родини, в яких один з батьків втратив працездатність

-самотні матері/батьки-одиначки з дітьми дошкільного віку

-багатодітні матері/батьки -одиначки

Всі ці категорії отримають продуктові набори

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.