Добрий обід. Час жити.

Проєкт спрямований на підтримку самотніх малозабезпечених пенсіонерів в м.Одеси з мінімальною пенсією без дітей, або при наявності дітей, що мають інвалідність і які самі потребують догляду. Ресторани міста щодня готують гарячі обіди, герметично упаковують їх. Видають куратори проєкту за адресою проспект Шевченка , 31.
Також проходять різні культурні заходи: відвідування театрів, участь в майстер-класах, лекціях і т.д. Намагаємося зробити все, щоб пенсіонери не почувалися покинутими і стали хоч трохи щасливішими.
На сьогоднішній день проект охоплює 40 осіб.
На сьогоднішній день нас підтримують такі заклади: Причал, Дядечко Чао, Компот, Мадам Броколлі, Брістоль, Лондонська, Кінза, Фрателлі, Піца Гриль.І ми завжди відкриті до співпраці і з іншими ресторанами.
Крім цього щомісяця видаємо не менше 300 продуктових наборів тим, хто не отримує гарячий обід і відповідає вище озвученої категорії. (Крупи, макарони, чай, цукор, консерви, печиво, соняшникова олія). Дані продукти закуповуємо за рахунок добровільних пожертвувань, або отримуємо продукти в дар від людей і організацій, що підтримують фонд.

Translate »