Ярослав

Ярослав. Йому вісім років, і з сім’єю йому не пощастило. Ну ось так буває… а ще йому дуже не пощастило, коли він цього літа вирішив забратися на Дерево. Хлопчаки люблять лазити по деревах. Йому було цікаво напевно. І, мабуть, здавалося, що він сильний та сміливий. Падіння з 4-метрової висоти закінчилося катастрофою Закриті черепно мозкова травма. Забій легень. Пневмотораксу. Компресійні переломи, осколкові переломи, відрив корінців, нижня Параплегія (параліч нижніх кінцівок та таза) 4 місяці він провів у Охмадеті. Мати так і не прийшла. жодного разу. Оформляється позбавлення прав. Офіційний відставте малюка київська служба по справах дітей. На жаль, у нас в країні немає державних реабілітаційних центрів. Хлопця взяли під крило кияни, але зібрали поки що всього 20 тис. Вони будуть використані для транспортування. І далі вони намагатимуться зібрати суму на наступний місяць. А сплатити перший місяць реабілітації треба було вже «вчора» Оформляємо зараз договір із соцсужбою. Чекаємо на новий рахунок від реабілітаційного центру. Якщо не відправити його на реабілітацію то доля в нього Одна-за два тижні він буде направлений до дитячого будинку, де залишиться на все життя прикутим до Ліжка. Це, по суті, повна катастрофа. Від маленької людини спочатку відвернулася сім’я, а тепер і держава розписалася у своїй недієздатності.

Збір закрито. 330 тис. на два місяці реабілітації зібрано. Три години. 593 переклади. 200 тис. на рахунок фонду. І плюс 80 тис від Наталія Елліс до кінця робочого тижня. І в нас уже зібрано майже два місяці реабілітації для нашого хлопчика. Далі його долею займеться Київський фонд, який зараз сплатить малюкові транспортування на реабілітацію і його курируватиме і надалі.
Сподіваюся, що Ярослав стане на ноги завдяки лікарям і, сподіваюся, згодом буде вирішено і найголовніше його питання. І як у моєму улюбленому мультику «мама для мамонтеня» він знайде і свою сім’ю. Дякуємо всім, хто взяв участь у долі маленького Ярослава. Ви реально найкращі. Одеса хлопця не підвела. Такого швидкого збору я давно не пам’ятаю)

Ярослав, хлопчина, який впав з 4 метрового дерева і отримав тяжкі травми хребта і від якого відмовилася мама, розпочав реабілітацію у Модричах. Ви зібрали для нього 500 тис. грн

 
Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.