Ярослав

Ярослав. Йому вісім років, і з сім’єю йому не пощастило. Ну ось так буває… а ще йому дуже не пощастило, коли він цього літа вирішив забратися на Дерево. Хлопчаки люблять лазити по деревах. Йому було цікаво напевно. І, мабуть, здавалося, що він сильний та сміливий. Падіння з 4-метрової висоти закінчилося катастрофою Закриті черепно мозкова травма. Забій легень. Пневмотораксу. Компресійні переломи, осколкові переломи, відрив корінців, нижня Параплегія (параліч нижніх кінцівок та таза) 4 місяці він провів у Охмадеті. Мати так і не прийшла. жодного разу. Оформляється позбавлення прав. Офіційний відставте малюка київська служба по справах дітей. На жаль, у нас в країні немає державних реабілітаційних центрів. Хлопця взяли під крило кияни, але зібрали поки що всього 20 тис. Вони будуть використані для транспортування. І далі вони намагатимуться зібрати суму на наступний місяць. А сплатити перший місяць реабілітації треба було вже «вчора» Оформляємо зараз договір із соцсужбою. Чекаємо на новий рахунок від реабілітаційного центру. Якщо не відправити його на реабілітацію то доля в нього Одна-за два тижні він буде направлений до дитячого будинку, де залишиться на все життя прикутим до Ліжка. Це, по суті, повна катастрофа. Від маленької людини спочатку відвернулася сім’я, а тепер і держава розписалася у своїй недієздатності.

Збір закрито. 330 тис. на два місяці реабілітації зібрано. Три години. 593 переклади. 200 тис. на рахунок фонду. І плюс 80 тис від Наталія Елліс до кінця робочого тижня. І в нас уже зібрано майже два місяці реабілітації для нашого хлопчика. Далі його долею займеться Київський фонд, який зараз сплатить малюкові транспортування на реабілітацію і його курируватиме і надалі.
Сподіваюся, що Ярослав стане на ноги завдяки лікарям і, сподіваюся, згодом буде вирішено і найголовніше його питання. І як у моєму улюбленому мультику «мама для мамонтеня» він знайде і свою сім’ю. Дякуємо всім, хто взяв участь у долі маленького Ярослава. Ви реально найкращі. Одеса хлопця не підвела. Такого швидкого збору я давно не пам’ятаю)

Ярослав, хлопчина, який впав з 4 метрового дерева і отримав тяжкі травми хребта і від якого відмовилася мама, розпочав реабілітацію у Модричах. Ви зібрали для нього 500 тис. грн

 
Translate »