Серафима

Серафима

Діагноз: онкологія.

Знайомтися. Серафима . 26 років пропрацювала нянею в дитячому садку. Каструлі, прибирання, відра з водою. Доводилося носити багато важких предметів, і мабуть це і стало стартом хвороби.

Серафима роботу свою дуже любила. І дочку теж дуже любила, і онуків. Але в минулому році все рухноло — похоронила дочку, старенка мати 85 років сама себе обслуговувати вже не може, виявилось захворювання жіночої статевої системи.

У Серафими тепер є Ангеліна 15 років, Наташа 8 років, Назар 4 роки і важка хвороба. Після трьох уже операцій закінчилися всі кошти. Живе ця сім’я на пенсію Бабусі.

Опікунські оформити поки не може — весь час йде на дітей, турботу про маму і походів по лікарнях. Потрібна чергова, фінальна, дуже складна  Операція. В Одесі за неї братися відмовилися — ризик залишитися на операційному столі дуже великий.

Але не оперуватися теж не можна — терміни життя тоді називають такі, що неповнолітні діти залишаться одні і їм дорога в дитячий будинок. А бабуся відправиться в будинок для людей похилого віку.

Ми консультувалися з рядом медустанов і з лікарями. Всі відсилають в Лісод. Лісод дав нам місяць. Через місяць вже оперувати теж відмовляються — процес розростання утворень (злоякісну ще не підтвердили) занадто швидко йде.

Сума велика навіть для наших зборів.

Для Серафими така сума просто вирок.

Цей збір спроба зберегти життя жінці, за спиною у якій ще 4 долі. Ні діти, ні Лежача старенька нікому будуть не потрібні якщо не вдасться врятувати Серафиму .

Будь ласка. Їм потрібна Допомога. Дуже.

За результатами сьогоднішнього посту знайшли супер лікаря Інеса, Інеса спасибі та ще дві клініки. Ціна такої ж операції на 30-40 відсотків буде дешевшою (точно після огляду) Серафима днями виїжджає до Києва на консультації. Якщо все складеться, то вдасться заощадити та залишаться гроші і на реабілітацію та на підтримку сім’ї у післяопераційний період. Якщо не вийде 79 тис грн, що залишилися, дозберемо. Тим більше, Наталія Елліс сплатила тиждень реклами на сайті і переклади тиждень ще точно будуть. Зібрали за 11 годин 300 тис грн для літньої людини і це реально рекорд)

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.