Серафима

Серафима

Діагноз: онкологія.

Знайомтися. Серафима . 26 років пропрацювала нянею в дитячому садку. Каструлі, прибирання, відра з водою. Доводилося носити багато важких предметів, і мабуть це і стало стартом хвороби.

Серафима роботу свою дуже любила. І дочку теж дуже любила, і онуків. Але в минулому році все рухноло — похоронила дочку, старенка мати 85 років сама себе обслуговувати вже не може, виявилось захворювання жіночої статевої системи.

У Серафими тепер є Ангеліна 15 років, Наташа 8 років, Назар 4 роки і важка хвороба. Після трьох уже операцій закінчилися всі кошти. Живе ця сім’я на пенсію Бабусі.

Опікунські оформити поки не може — весь час йде на дітей, турботу про маму і походів по лікарнях. Потрібна чергова, фінальна, дуже складна  Операція. В Одесі за неї братися відмовилися — ризик залишитися на операційному столі дуже великий.

Але не оперуватися теж не можна — терміни життя тоді називають такі, що неповнолітні діти залишаться одні і їм дорога в дитячий будинок. А бабуся відправиться в будинок для людей похилого віку.

Ми консультувалися з рядом медустанов і з лікарями. Всі відсилають в Лісод. Лісод дав нам місяць. Через місяць вже оперувати теж відмовляються — процес розростання утворень (злоякісну ще не підтвердили) занадто швидко йде.

Сума велика навіть для наших зборів.

Для Серафими така сума просто вирок.

Цей збір спроба зберегти життя жінці, за спиною у якій ще 4 долі. Ні діти, ні Лежача старенька нікому будуть не потрібні якщо не вдасться врятувати Серафиму .

Будь ласка. Їм потрібна Допомога. Дуже.

За результатами сьогоднішнього посту знайшли супер лікаря Інеса, Інеса спасибі та ще дві клініки. Ціна такої ж операції на 30-40 відсотків буде дешевшою (точно після огляду) Серафима днями виїжджає до Києва на консультації. Якщо все складеться, то вдасться заощадити та залишаться гроші і на реабілітацію та на підтримку сім’ї у післяопераційний період. Якщо не вийде 79 тис грн, що залишилися, дозберемо. Тим більше, Наталія Елліс сплатила тиждень реклами на сайті і переклади тиждень ще точно будуть. Зібрали за 11 годин 300 тис грн для літньої людини і це реально рекорд)

Translate »