Поліна,Ангеліна,Кіра,Аня, Жасмін

Поліна 13 років
Ангеліна 10 років
Кіра 12 років
Аня 16 років
Жасмін 14 років.
Усі ці дівчатка з маленьких сіл та міст нашої області. І у всіх ЮРА. Ювенальний ідіопатичний артрит. Найважчою Орфанне захворювання викликає біль, набряки і скутість у суглобах. Захворювання не виліковне, але завдяки терапії діти можуть перебувати у стійкій ремісії.
Одним з найважливіших ліків у лікуванні таких дітей є горезвісна актемра (про яку всі дізналися, коли цей препарат стали використовувати в лікуванні ковід). Препарат, без якого ці діти вийдуть із ремісії.
Всі дівчатка Отримують препарат раз на місяць за рахунок бюджету. На жаль, за останній місяць ситуація знову у цьому питанні стала дуже складною. Постачання на даний момент припинено. Департаменти ведуть переговори. Місто своїх дітей забезпечило найближчим часом. Області складніші. Коли питання вирішиться сказати складно. Зупиняти терапію не можна.
Фото дівчат виставляти не будемо, не хочеться їх у мережі показувати. А на фото наш підопічний Кірюша із апаратом, який купили всі ви. Кирило теж дитина з орфаним захворюванням (СМА), що проходить лікування вже в іншій країні, де подібні питання вирішує держава.
Translate »