Настя

Настя, 20 років. 1.01 потрапила із друзями у ДТП. Машину занесло, і вони врізалися в дерево. Весь удар прийшов на бік, де сиділа Настя. Наразі Настя перебуває у травмотології обласної лікарні. Сім’я Насті проживає в маленькому селі Овідіопольського району. Є молодша сестра, 17 років. Виховує дівчаток мама, яка працює у лікарні Водників молодшою ​​операційною сестрою, останнім часом у терапевтичному відділенні з ковидо хворими. Із виплатами там зараз усе дуже туго. І зібрати мамі таку суму на операцію неможливо. Винуватець ДТП поки що під слідством. Участю не виявляє. У Насті перелом стегна зі зміщенням, перелом тазу зі зміщенням та ще кілька переломів. Наразі необхідно провести кілька операцій. Перша завтра, встановлення штифа в стегно.Вартість  набора 30 800 грн. Друга будет пізніше  , пластина в таз.Там вартість Пластина титанова. Можна було б взяти сталь (вона дешевша майже на 30 тис) але дівчинці в майбутньому народжувати і краще ставити титан.

Збір закрито! Зібрали на 30 тис більше і заодно закрили другий збір, який я навіть не встигла відкрити для важкої опікової пацієнтки на покупку альбуміну. Жінку матір Дитини з аутизмом облив окропом чоловік. Триває слідство.

Збір був 10 січня, і за кілька годин ви зібрали 130 тис. грн для Насті. на придбання пластин та медикаментів для операції. Настя потрапила в ДТП і отримала множинні травми тазу та нижніх кінцівок, прооперована і вже потихеньку встає! Всім, хто брав участь у долі цієї дівчини, дякую! 

Translate »