Настя

Настя, 20 років. 1.01 потрапила із друзями у ДТП. Машину занесло, і вони врізалися в дерево. Весь удар прийшов на бік, де сиділа Настя. Наразі Настя перебуває у травмотології обласної лікарні. Сім’я Насті проживає в маленькому селі Овідіопольського району. Є молодша сестра, 17 років. Виховує дівчаток мама, яка працює у лікарні Водників молодшою ​​операційною сестрою, останнім часом у терапевтичному відділенні з ковидо хворими. Із виплатами там зараз усе дуже туго. І зібрати мамі таку суму на операцію неможливо. Винуватець ДТП поки що під слідством. Участю не виявляє. У Насті перелом стегна зі зміщенням, перелом тазу зі зміщенням та ще кілька переломів. Наразі необхідно провести кілька операцій. Перша завтра, встановлення штифа в стегно.Вартість  набора 30 800 грн. Друга будет пізніше  , пластина в таз.Там вартість Пластина титанова. Можна було б взяти сталь (вона дешевша майже на 30 тис) але дівчинці в майбутньому народжувати і краще ставити титан.

Збір закрито! Зібрали на 30 тис більше і заодно закрили другий збір, який я навіть не встигла відкрити для важкої опікової пацієнтки на покупку альбуміну. Жінку матір Дитини з аутизмом облив окропом чоловік. Триває слідство.

Збір був 10 січня, і за кілька годин ви зібрали 130 тис. грн для Насті. на придбання пластин та медикаментів для операції. Настя потрапила в ДТП і отримала множинні травми тазу та нижніх кінцівок, прооперована і вже потихеньку встає! Всім, хто брав участь у долі цієї дівчини, дякую! 

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.