Микита

Знайомтеся це Микита. Йому 8 років. Живе під опікою у дитячому будинку сімейного типу в селі Білгород-Дністровського району. 22 січня, поки батьки поїхали до магазину, старший брат узяв каністру та вилив у багаття. Микиту обдало полум’ям. Наразі він перебуває у опіковому відділенні 10 ДКБ. 30% опіків другого ступеня ,а це дуже багато для такого малюка.
У прийомній сім’ї перебуває лише 7 прийомних дітей. Тато працює старостою села, мама вдома з дітьми. За цей час витрачено сім’ї на лікування близько 15 000 грн. У стаціонарі забезпечують максимум, але знову потрібен альбумін. Сьогодні Микиті роблять першу операцію.

Збір закрито. І всім необхідним надалі хлопець буде забезпечено. Попереду довгострокове лікування. Спасибі. Ви найкращі !

Новини по Микиті – опікове. Минулого тижня були проблеми з низьким гемоглобіном, але вже все гаразд і Маля готовлять до пересадки Шкіри.

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.