Микита

Ще місяць тому, Микита мав отримати свій заповітний укол. Чортів укол за 2 млн доларівз хвостиком. Такий же, як отримав Діма Свічинський, Єлисей , Єва і ще кілька українських діток. Микита вже набрав критичну вагу для отримання цього уколу. Амереканська Клініка дала їм ще тижнів зо два. Далі вже ризики. Вони майже у мети. Сьогодні одна людина готова подвоїти всі перекази які будуть зроблені для Микити. Тобто якщо вдасться зібрати 5 млн то збір буде закритий і Микита зможе летіти за своїм рятівним уколом. Інформаційні та фінансові Ресурси свої, друзів, знайомих, ЗМІ і тд, батьки Микити вже вичерпали. Збір майже зупинився. За пару кроків до перемоги. Якщо є можливість зробіть перевод. Навіть маленька сума буде подвоєна. 50 грн стануть 100 гривнями, 1000 грн стане 2000. І може бути сьогодні ще одна дитина СМА отримає шанс на життя в державі, яка розписалася у власній недієздатності. Але в країні, де живуть унікальні люди, готові простягнути руку допомоги чужій дитині.

5 млн 355 тис разом із 800 тис від Олега за сьогодні вдалося зібрати всім нам. І залишилося 145 тис. щоб зібрати 5,5 млн і закрити суму 11 млн. Корпорація Монстрів додасть ці 145 тис, їх теж подвоїть (ми списалися о 00:04, але цей переклад приймуть) А тепер Наше любиме))) ЗБІР ЗАКРИТИЙ!!! Це просто якийсь нереальний день Батьки просто шоковані. Передають усім Низький уклін. Ну, а від мене Низький уклін тому, хто все це диво подвоїв і довів справу до щасливого фіналу! Я не знаю хто це, але він точно дуже крутий чувак). І навіть те, що бути не може — одного разу дуже може бути))

Микита отримав свій заповітний укол)

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.