Льоня

Знайомтеся, Льоня. Наш новенький Живе Льоня з мамою Тетяною у м. Білгород-Дністровському. Сама Таня працює 20 років у Білгород-Дністровському дитячому будинку-інтернаті. Льоня з 2011р. інвалід з дитинства 1гр. Спочатку був діагноз неспецифічний виразковий коліт, потім додалися: первинний склерозуючий холангіт, спленомегалія, варикозне розширення вен стравоходу, цироз печінки. Наразі Леонід стоїть в електронній черзі (документи було відправлено до Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги) на трансплантацію печінки. Проблема в тому, що хлопець чекає на трупну пересадку, оскільки, на жаль, мама як донор не підходить. У члени така поразка органів, що частина печінки мами його просто не витягне. Для підтримуючої терапії йому потрібні дорогі ліки: салофальк, урсофальк і зараз додали альбумін (у Льоні він нижчий, ніж у новонароджених) через сильний асцит. Вартість місячного курсу 20-23 тис. грн. Де взяти таку суму сім’ї не пояснюють. Але лікуватися треба. І чекати, чекати, коли у нього з’явиться шанс на пересадку. Це може статися за півроку, а може й затягнуться на роки. Прогнозів не роблять. Хочу зібрати йому хоча б на 6 місяців терапії.

Ну що ж… всього три години! І вже зібрано суму на рік) 120 тис на рахунку фонду. 100 тис. У Понеділок переведуть Аптека 9·1·1 Юлія Клименюк дякую! 55 євро Karina van Aken на рахунок покладу у понеділок. Ще не бачу пей упав-а він теж є. І одне з ліків на перший час купить Любов Смирнова Ура. Ви всі найкращі Збір закритий!

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.