Ксюша

Ксюші 14 років і у неї остеогенна саркома стегнової кістки. Страшне захворювання, яке Ця дівчинка перемогла. З травня 2020 року в ремісії. До 5 класу Ксюша вчилася очно і була відмінницею. Під час і після хвороби перейшла на очне. Але навчання не кидає — дуже хоче вчиться, надходити і жити нормальним життям. Зараз Ксюша пересувається за допомогою милиць і через це навчається в школі на індивідуальному навчання. спілкування у дівчинки зовсім немає.
Для повноцінного життя їй необхідно встановити онкологічний ендопротез з колінним суглобом модульної конструкції. Такий протез виготовляють в Німеччині. Протез будуть ставити дорослий. Термін експлуатації 20 років. Оперувати будуть в інституті ім. Ситенка, м. Харків. Ксенію виховує мама сама і є молодший братик. З 30.08 у них йде збір на радіостанції, але збір просувається дуже повільно.
Мама зобов’язується давати кожен день виписку, що б ми знали скільки там зібрали. На сьогодні зібрано 40 000 із  800 тис. Мама розуміє, що самостійно у них нічого не вийде. І теж в повному розпачі.
А Ксюші потрібно допомогти не залишитися за гратами на все життя. І це теж дуже важливо .
Операція пройшла успішно.
Найскорішого виздоровлення та гарних успіхів у навчанні)
Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.