Ксюша

Ксюші 14 років і у неї остеогенна саркома стегнової кістки. Страшне захворювання, яке Ця дівчинка перемогла. З травня 2020 року в ремісії. До 5 класу Ксюша вчилася очно і була відмінницею. Під час і після хвороби перейшла на очне. Але навчання не кидає — дуже хоче вчиться, надходити і жити нормальним життям. Зараз Ксюша пересувається за допомогою милиць і через це навчається в школі на індивідуальному навчання. спілкування у дівчинки зовсім немає.
Для повноцінного життя їй необхідно встановити онкологічний ендопротез з колінним суглобом модульної конструкції. Такий протез виготовляють в Німеччині. Протез будуть ставити дорослий. Термін експлуатації 20 років. Оперувати будуть в інституті ім. Ситенка, м. Харків. Ксенію виховує мама сама і є молодший братик. З 30.08 у них йде збір на радіостанції, але збір просувається дуже повільно.
Мама зобов’язується давати кожен день виписку, що б ми знали скільки там зібрали. На сьогодні зібрано 40 000 із  800 тис. Мама розуміє, що самостійно у них нічого не вийде. І теж в повному розпачі.
А Ксюші потрібно допомогти не залишитися за гратами на все життя. І це теж дуже важливо .
Операція пройшла успішно.
Найскорішого виздоровлення та гарних успіхів у навчанні)
Translate »