Зміни лікарню.

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ
Віділення нейрохірургії. РЕМОНТ ЗАКІНЧЕНО В ЛИПНІ 2020 РОКУ

Це  напевно одно із самих важливих віділень в Одесі  ,Одеська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня.

Коли  в операційнній  цього Віділення  проводять операції, то їх  на внутрішньолікарняному  сленгу Світлана Дикал, це  називала «ранок в маршрутці». Маленькі  приміщення в яких лікарі в буквальному сенсі, знаходилися  один у одного на голові. А в таких операціях задіяно до 12 медиків.

Тут оперують малюків від 1 місяця до 18 років.

Це був довгий та важкий процес, тому що  було дуже багато нюансів звязаних  з Розширенням приміщень, з електроенергією, з системою вентиляції і т. д. Аж до того, що спеціальну  стелю ми замовляли в Німечинні.

Отже , 5.07.2020 року  в новій і саме головне у великій операційній, вправні  лікарі (а люди, які  копаются у нас в голові ,і те що у нас лагодять для мене прирівнюються  з чарівниками своєї справи)  нейрохірурги  ООДКЛ  під керівництвом Ігоря Ющака провели  першу операцію.

Сума ремонта (без апаратури)  склала 290 тис 545 грн 51 копійку.

Фото до та після  додаються))

Спасибі всім, хто допомагає нам змінювати світ лікарень.

Все, що ми робимо — ми робимо разом .

До ремонту

До ремонту

Одеська Обласна Дитяча Лікарня. Новий маніпуляційний кабінет,
відкритий в лютому 2019

Три місяці тому, ще в 2018 році народилася ця ідея. В період коли кількість малюків поступало в дитячу обласну лікарню росло в геометричній прогресії і діти які проходили на процедури: маніпуляції (крапельниці, уколи, інгаляції) ходили в маніпуляційну прийомно-діагностичного віділення ООДЛ ,де лежать в боксах дітки з різними інфекціями. І тут то ми, з Світланою Дикал вирішили, що потрібна Нова маніпуляційна з окремим входом… і тут понеслося)). Через тиждень до нас приєдналася команда ТРЦ » РІВЄРА» де у кінці грудня була проведена найкрутіша ярмарка і зібрано майже 50 тис грн. Володимир Худа, Ян Шкуро та команд спасибі, що повірили в мою Божевільну ідею потрібна нова маніпулька!)) Ремонт був довгим і важким: хотіли зробити  все правильно. Утеплювали стіни на стику двух будівель, міняли труби, збивали стіни та плитку, заливали нову підлогу. Чекали поки це все висохне за нормами щоб плитка не відвалювалася через місяць. Фарбували миючою медичною фарбою стіни, встановлювали двері. Согодні нова маніпуляційна приймає перших маленьких пацієнтів тут більше не має унилих стін. Тут усі страшні штуки, типу крапальниць і шприців сховані в сучасну систему зберігання. Тут є телевізор з мультиками , підсвітка для того щоб медсестрам було видніше як попасти в маленьку вену коли встановлюють крапельницю малеьким піцієнтам. Куплений холодильник, бактосфера для дезенфекції повітря, обігрівач, відсмоктувач та інгалятор. А кушетки зроблені по спец замовленню , вони високі та зручні для роботи медперсоналу , мами які сидять поруч зможуть комфортно підтримувати своїх малюків. Дякую усім нашим дарувальникам хто нас підтримує,і в цьому напрямку також.  Зробити ремонт в дитячій лікарні важливо адже результатом ремонту зможуть користуватися усі дітки. І ті які приїжджають з області — та наші з вами також. Дякую тим, хто не кричить » тут все має держава». Всього потратили на ремонт і обладнання 150 тис. грн.. Спасибі 7 каналу , що завжди приходить до нас та розповідає місту про зроблене. Друзі ви наш рупор, дякую! Дякую Олександру Фисуну за те, що він терпів нас останній місяць з тим,що : «терміново приїжджай і прикрути ТВ, картину не туда повісив» і «ні, тут все не так ми хотіли…» — ти нам дуже допоміг ! Фото да та після )) Все, що ми робимо ми робимо разом !!! Ну і ми не зупиняємося  уже почали невеликий ремонт у віділенні травматології. Там, лежить малишня місяцями і  також там сумно дуже..но це поки сумно, ми скоро з Вами це все виправимо))

одеська обласна дитяча клінічна лікарня
приймально-діагностичне відділення. ремонт проведений в жовтні 2018

«А чи не підфарбувати нам трішки стіну ?» (розмова відбулася в середині вересня 2018 року) Два тижня назад, закрилося на щорічне  «миття» приймально діагностичне Відділення дитячої обласної лікарні. Такі Відділення дужк рідко закриваються, тому що це «вхідні ворота» лікарні. І тисячі дітей, кожного року проходять тут лікування . Почалось все з ідеї пофарбувти стіни. Закінчилось заміною ліжок для малюків (в минулому році замінили більше), заміною всього освітлення, ліноліума ( дякую Олені Орловій і її друзям), заміною стільців, повною покраскою  всього Відділення, заміною кухні повністю, заміною усіх обігрівачів, установки частини стельових конструкцій підвісної  стелі, заміною всіх покривал подошук і ковдр. В 4-х боксах повісили жалюзі, замінили меблі в сестринській, встановили нові портомойки, купили гладильну дошку (раніше простині гладили на столі) ну і звісно добавили декор ( Маша і Констянтин Климчицький дякую за картини )). Тільки ,що Я вийшла із Відділення  яке завтра » відкриє свої двері для маленьких пацієнтів» хотя по-суті воно і не закривалося та кожного дня лікарі вели прийом прямо посеред ремонту.Тільки,що ми доклеювали останні наклейки разом з Машою пяти років яка прийшла лікуватися. Через пару хвилин до нас приєдналися усі діти які чекали лікарів. І все це було так весело, що Батьки стали знімати відео і виходили із Відділення посміхаючись. Спасибі всім, хто брав участь. Хто переводить гроші і дає нам право ними розпоряджатися Дякуємо!!

Все, що ми робимо — ми робимо разом.

За цим ремонтом тисячі людей — вас всіх, хто весь цей час поруч з нами.

Одеса Корпорація Монстрів

Жовтень 2018

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.