Ігор

Ігор, 33 роки. 14.07 обірвався штифт і кабіна вантажного автомобіля впала прямо на нього. Підсумок: синдром позиційного здавлення шиї і грудної клітини. Асфіксія. Аноксичний ураження головного мозку.
21.07 Ігорю зробили енцефалограму по результату якої прогнози стали невтішні. 99 відсотків Ігор залишиться в вегетативному стані і одна надія була на клініку Нодус. Відразу викликали лікаря з клініки на консультацію. За висновком шанси у Ігоря хороші, але треба було терміново, не втрачаючи часу починати лікування в клініці.
Підприємство, в якому Ігор працював, оплатили 65000 грн за консультацію і в перший місяць 60000 грн. Всього за перший місяць дружина сплатила 450 000 грн. За другий місяць вийшло 326 000 грн і з цієї суми підприємство покрило 60 000 грн. В наступному місяці нічого не обіцяли, сказали якщо зможуть, то ще раз допоможуть цією сумою.
У Ігоря двоє дітей. Син 6 років і дочка 1 рік. У Ігоря і Каті був будинок, Машина, робота і достаток. Все продано. Будинок закладений в кредит. Отця Ігоря розбив інсульт після звістки про те, що трапилося з сином. За результатами перших двох місяців лікування Ігор прийшов в себе, показує дуже хорошу динаміку.
Тримає в руках телефон і гладить на екрані фото маленької дочки. А Катя цілодобово плаче розриваючись між містами і збираючи гроші де тільки можна. Попереду у них реабілітація до січня. Хоча б два місяці їм оплатити було б просто чудом для цієї сім’ї.
На запитання навіщо заклала будинок і як буде жити з дітьми Катя відповіла: у мене немає інших варіантів. Я його витягну. Я повинна..
Ігор, на якого впала кабіна вантажного автомобіля та якому ви зібрали за 6 годин 400 тис грн на реабілітацію у клініці Нодус сьогодні пішов самостійно! Буквально поки що пару кроків, але це просто диво Ми сплатили цього місяця рахунків на 226 тис 878 грн. А підприємство, на якому він працював, закрили два рахунки на 74 тис. Наступного місяця до нас залишиться ще 225 тис. Дякую всім, хто брав участь у цьому зборі. Шансів Ігореві тут не давали зовсім, а він ось вирішив інакше)

Ми закрили для цього пацієнта збір наприкінці минулого року на мажорній ноті «Ігор повертається додому!» Але в житті, на жаль, буває, що все йде не так, як планувалося. Ігор, на якого впала кабіна вантажівки, і якій не давали жодних шансів, і яка після шалено дорогого лікування (навіть на подив лікарів) встав і пішов; Ігор, на лікування якого витрачено фондом та його героїчною дружиною Катею вже думаю до 2 млн грн – буквально за пару днів до переїзду додому захворів на ковід. Форма тяжка. Є рідина в легенях. Знаходиться у Реанімації. Транспортувати його зараз — звести нанівець всі зусилля лікарів, сім’ї та наші з вами зусилля. Чи не лікувати результат буде катастрофічним.
Сума лікування у клініці, де Ігор проходить реабілітацію, за два тижні становить 175 тис. грн. У Каті є 90 тис, тому потрібно зібрати хоча б 85 тис. Але хотілося б зібрати всю суму, щоб залишити хлопцям щось на період, коли вони повернуться додому.  
Будь ласка, ще один ривок. Дуже шкода цієї сім’ї і тих неймовірних зусиль, які були витрачені, щоб повернути Ігоря в сім’ю та повноцінне життя. Сума для збору 175 тис грн!
Збір закрито !

Translate »