Ігор

Ігор, 33 роки. 14.07 обірвався штифт і кабіна вантажного автомобіля впала прямо на нього. Підсумок: синдром позиційного здавлення шиї і грудної клітини. Асфіксія. Аноксичний ураження головного мозку.
21.07 Ігорю зробили енцефалограму по результату якої прогнози стали невтішні. 99 відсотків Ігор залишиться в вегетативному стані і одна надія була на клініку Нодус. Відразу викликали лікаря з клініки на консультацію. За висновком шанси у Ігоря хороші, але треба було терміново, не втрачаючи часу починати лікування в клініці.
Підприємство, в якому Ігор працював, оплатили 65000 грн за консультацію і в перший місяць 60000 грн. Всього за перший місяць дружина сплатила 450 000 грн. За другий місяць вийшло 326 000 грн і з цієї суми підприємство покрило 60 000 грн. В наступному місяці нічого не обіцяли, сказали якщо зможуть, то ще раз допоможуть цією сумою.
У Ігоря двоє дітей. Син 6 років і дочка 1 рік. У Ігоря і Каті був будинок, Машина, робота і достаток. Все продано. Будинок закладений в кредит. Отця Ігоря розбив інсульт після звістки про те, що трапилося з сином. За результатами перших двох місяців лікування Ігор прийшов в себе, показує дуже хорошу динаміку.
Тримає в руках телефон і гладить на екрані фото маленької дочки. А Катя цілодобово плаче розриваючись між містами і збираючи гроші де тільки можна. Попереду у них реабілітація до січня. Хоча б два місяці їм оплатити було б просто чудом для цієї сім’ї.
На запитання навіщо заклала будинок і як буде жити з дітьми Катя відповіла: у мене немає інших варіантів. Я його витягну. Я повинна..
Ігор, на якого впала кабіна вантажного автомобіля та якому ви зібрали за 6 годин 400 тис грн на реабілітацію у клініці Нодус сьогодні пішов самостійно! Буквально поки що пару кроків, але це просто диво Ми сплатили цього місяця рахунків на 226 тис 878 грн. А підприємство, на якому він працював, закрили два рахунки на 74 тис. Наступного місяця до нас залишиться ще 225 тис. Дякую всім, хто брав участь у цьому зборі. Шансів Ігореві тут не давали зовсім, а він ось вирішив інакше)

Ми закрили для цього пацієнта збір наприкінці минулого року на мажорній ноті «Ігор повертається додому!» Але в житті, на жаль, буває, що все йде не так, як планувалося. Ігор, на якого впала кабіна вантажівки, і якій не давали жодних шансів, і яка після шалено дорогого лікування (навіть на подив лікарів) встав і пішов; Ігор, на лікування якого витрачено фондом та його героїчною дружиною Катею вже думаю до 2 млн грн – буквально за пару днів до переїзду додому захворів на ковід. Форма тяжка. Є рідина в легенях. Знаходиться у Реанімації. Транспортувати його зараз — звести нанівець всі зусилля лікарів, сім’ї та наші з вами зусилля. Чи не лікувати результат буде катастрофічним.
Сума лікування у клініці, де Ігор проходить реабілітацію, за два тижні становить 175 тис. грн. У Каті є 90 тис, тому потрібно зібрати хоча б 85 тис. Але хотілося б зібрати всю суму, щоб залишити хлопцям щось на період, коли вони повернуться додому.  
Будь ласка, ще один ривок. Дуже шкода цієї сім’ї і тих неймовірних зусиль, які були витрачені, щоб повернути Ігоря в сім’ю та повноцінне життя. Сума для збору 175 тис грн!
Збір закрито !

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.