Ерік

Еріку лише два місяці. Має СМА. Тип перший. Найскладніший. Батьки з друзями вже зібрали на перший флакон необхідної Ліки для підтримки Маля (близько 400 тис грн), далі його буде включено до державної програми (Сподіваюся, що хоч тут не підведуть) але для того, щоб його стан не погіршився йому необхідний апарат штучної вентиляції легень (неінвазивний) Вартість апарату близько 280 тис грн — чекаємо рахунок від постачальника. Без апарату його стан різко погіршиться аж до ризиків загрози життю.
20 тис вже на Старті для Маля від Tigran Arutiunian та Медичний будинок Odrex які категорично відмовилися брати гроші за лікування нашої бабусі (ще раз дякую за неї) і ось так будемо  справедливо.

Новини не найкращі — у хлопця нашого виявлено ковід. Одразу ж госпіталізовано до дитячої міської лікарні. Стабільний. Але і Хороші новини є-Еріка періодично підключають до НІВЛ, і його стан лише за одну ніч покращився в рази. Вени на ніжках зникли завдяки апарату, киснем забезпечується весь організм.

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.