Війна

Благодійний фонд міста Одеси в Україні «Корпорація монстрів» офіційно зареєстровано у 2017 році. Хоча свій початок бере у 2014 році, коли почалася війна з російським окупантами на сході України.

Благодійний фонд міста Одеси в Україні «Корпорація монстрів» офіційно зареєстровано у 2017 році. Хоча і свій початок бере у 2014 році, коли так почалася війна з російським окупантами на сході України. Тоді, ще хвильтерська організація «Корпорація монстрів» активно надавала допомогу переселенцям з Донбасу. Крім того за ці роки фонд активно розвивався. Основні напрямки фонду:-надання медичної допомоги людям -допомога лікарням -гуманітарна допомога людям, які опинилися у складній життєвій ситуації. З початку пандемії ковід-19 і до цього дня фонд активно допомагає міським та обласним лікарням, лікарням у тому числі й у приватному порядку і українцям по всій території України, які постраждали від ковіда. 2020 року фонд акумулював на ці цілі понад 42 мільйони гривень. Нам усім тоді здавалося, що ковід це ворог, до якого ми виявилися не готові. Але ми змогли об’єднатись. Після цього ми з нетерпінням чекали на «відступ» невидимої сили. І планували, як повертатимемося в звичне русло життя. Жити без страху. Зустрічатися з друзями. Подорожувати. І жити звичайним життям. Але все сталося дещо інакше. Те, чого ми навіть і не могли уявити у страшному сні. На нашу землю прийшов справжній ворог та вбивця. Путін та його армія щодня руйнують наші міста! В результаті руйнують інфраструктуру! Вбивають наших чоловіків і жінок та дітей! Вбивають надію… Але ми не здаємось! . Сьогодні фонд намагається знайти кровоспинні препарати та перев’язувальні засоби. Бронежелети та каски. Ми повинні підтримати наших захисників! Але це практично неможливо знайти сьогодні на території України. Вже сьогодні ми надаємо посильну допомогу нашим солдатам. Насамперед надаємо гуманітарну допомогу місцевому населенню, тим, хто сьогодні на межі виживання. Матері одинаки, літні самотні пенсіонери, лежачі, діти-інваліди. Передаємо підгузки, продукти, дитяче харчування, ліки, засоби гігієни. Але проблеми відчувають і пересічні громадяни. І ми розуміємо, що скоро вже не впораємося самостійно. Ми, мешканці України, звертаємося за допомогою до всіх країн! Ми усвідомимо, що не впораємося без вашої допомоги! Вдячні за участь у долі нашої мирної красивої України, яку сьогодні знищують убивці та злочинці російської федерації!!!

Бажаємо всім мирного неба над головою.

Слава Україні

 
 
Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.