Данило

Данилу 20 років.

Коли то така ж  історія трапилася з моїм дуже близьким другом. Прямо за партою, в інституті він відчув різкий біль і життя розділилося на до і після. Діагноз- Аневризма, важка операція, реабілітація- вчився ходити, говорити, читати. Все заново.

Живе з бабусею. Мама поїхала за кордон працювати. Данило закінчив училище і в цьому році вступив вчитися далі. Позавчора прийшов до друга в гості, відчув нудоту і різкий біль в голові.

Мене вчора ввечері власне і знайшла мама його друга. Тітка і Бабуся, почувши суму необхідну на операцію, зовсім розгубилися. Сьогодні вессь ранок зясовували деталі з Києвом, швидкої і нашими лікарями. Півгодини тому всі переговори закінчилися і все вдалося організувати.

Два дня Данило провів в Реанімації 11 Міської Лікарні. Стабілізовано і зараз хлопчика готують до транспортування до Києва в науково практичний центра ендовоскулярної терапії (клініка Щеглова)

Рахунок попередній є, але відправляємо хлопця під гарантійний лист — чому то такі термінові ситуації завжди трапляються на вихідних і точна сума буде зрозуміла завтра, коли хлопцеві проведуть ангіографію і зрозумібть які інструменти та витратні матеріали потрібні. Операція і транспортування попередньо 108 тис грн . У хлопця тут тільки тітка і бабуся. Виїжджають разом до Києва. Друзі намагаються зібрати допомогу в мережах але часу зовсім мало. Данила можна поставити на ноги. Але ціна його повноцінного життя для мами і Бабусі непідйомна.

Збір закритий!

Зібрано 90 тис.

Реанімомобіль безкоштовно надала Клініка Святої Катерини Тетяна Філіппова спасибі!

Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.