Данило

Данилу 20 років.

Коли то така ж  історія трапилася з моїм дуже близьким другом. Прямо за партою, в інституті він відчув різкий біль і життя розділилося на до і після. Діагноз- Аневризма, важка операція, реабілітація- вчився ходити, говорити, читати. Все заново.

Живе з бабусею. Мама поїхала за кордон працювати. Данило закінчив училище і в цьому році вступив вчитися далі. Позавчора прийшов до друга в гості, відчув нудоту і різкий біль в голові.

Мене вчора ввечері власне і знайшла мама його друга. Тітка і Бабуся, почувши суму необхідну на операцію, зовсім розгубилися. Сьогодні вессь ранок зясовували деталі з Києвом, швидкої і нашими лікарями. Півгодини тому всі переговори закінчилися і все вдалося організувати.

Два дня Данило провів в Реанімації 11 Міської Лікарні. Стабілізовано і зараз хлопчика готують до транспортування до Києва в науково практичний центра ендовоскулярної терапії (клініка Щеглова)

Рахунок попередній є, але відправляємо хлопця під гарантійний лист — чому то такі термінові ситуації завжди трапляються на вихідних і точна сума буде зрозуміла завтра, коли хлопцеві проведуть ангіографію і зрозумібть які інструменти та витратні матеріали потрібні. Операція і транспортування попередньо 108 тис грн . У хлопця тут тільки тітка і бабуся. Виїжджають разом до Києва. Друзі намагаються зібрати допомогу в мережах але часу зовсім мало. Данила можна поставити на ноги. Але ціна його повноцінного життя для мами і Бабусі непідйомна.

Збір закритий!

Зібрано 90 тис.

Реанімомобіль безкоштовно надала Клініка Святої Катерини Тетяна Філіппова спасибі!

Translate »