Аделіна

СМА

Аделіна має особливий випадок. У неї залишилося лише 23 дні до отримання уколу. За рік батьки Дівчатка та вся країна зібрали 84 відсотки від необхідної суми у 2 млн дол. Залишилося трохи менше 8 млн грн і лише 23 дні. Зовсім недавно ви всі відгукнулися і допомогли родині Микити Крижного закрити збір за один день зібравши майже 5 млн грн. Тисячі репостів, десятки тисяч коментарів. І все вийшло Вчора під постом про Єгорку, у якого СМА і який проходить лікування в Польщі мені написали ще про одну маленьку дівчинку, яка майже рік чекає на свій заповітний укол. Такі звернення надходять регулярно. Щоразу хочеться провалитись під землю від сорому, що всі розмови про дітей СМА від Держави так і залишаються розмовами. Що жодна така дитина не отримала допомоги від своєї країни. І всі вони можуть розраховувати тільки на те, що зовсім чужі люди, звичайні люди почують та захочуть допомогти. Але таких зборів дедалі більше. Таких дітей все більше.

Збір для Аделіни буде помножено на три. Тобто, щоб закрити збір, потрібно зібрати 2,5 млн грн. Усього 2,5 млн.. цілих 2,5 млн. Величезна сума насправді. Але ж чудеса вже траплялися?
Кажуть двічі в одну річку не війти, але тут і не таке бувало. Тож пробуватимемо!
Аделіні СМА зробили заповітний укол вартістю 2 млн дол.
Translate »
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.